KATLANIR CAM BALKON

ACB Katlanır Cam Balkon Sistemleri
ACB katlanır Cam balkon kapatma sistemleri evinizde Cafelerde estetik ve kullanışlı bir balkon yaratmanın en modern yoludur.
Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği sayesinde ilkbahar yaz sonbahar kış aylarında mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen sistemdir. Bu sayede evinizde ve cafelerde güzel hava şartlarında açık tutularak temiz havadan yararlanmanızı sağlar. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkenlerden koruma sağlar. Camlar kapalı Olduğunda mekanı kullanma avantajı sağlar.
ACB Cam balkon kapatma sistemleri binanızın görsel estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği sayesinde mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun Cam ve alüminyum kısımlarında renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve bina ömrü kadar sağlamdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
ACB Cam balkon kapama sistemlerin geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır.
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbelere dayanıklıdır kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.Kırıldığında çevresindekilere zarar vermez tuz buz olup olduğu yere düşer.
Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, mavi,ve mat dır

Whatsapp açın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz!
Powered by