Firmamız ” Önce Kalite Müşteri Memnuniyeti ” Sloganıyla Yola Çıkmıştır…ACB Katlanır Cam Sistemleri 1996 yılında yapı sektöründe faaliyete başlamıştır alüminyum doğrama ve pencere sistemleri konusunda hizmet veren ACB Katlanır Cam Sistemleri ilerleyen yıllarda firmaya yaptığı yatırımlar ile sektörde öncü firmalar arasında yerini almıştır. İSTANBUL ATAŞEHİR Küçükbakkalköy de 200 m2 kapalı alanda hizmet vermekteyiz.

CAM BALKON KAPAMA sistemleri imalatı yanı sıra diğer alanlarda da faaliyet göstermekteyiz alüminyum doğrama, sistemleri, Duşakabin Menfez , otomatik garaj kapıları, kış bahçesi, panjur sistemleri ve profosyonel ekibimizle İstanbul ve İstanbul dışında işlerimizi sürdürmekteyiz. Komple tadilat hizmeti vermekteyiz.

Şirketimiz kurumsal bir firma olma yolunda sektöründe hızlı adımlar ile yürümektedir. Profesyonel montaj ve imalat ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz ile hizmet vermekteyiz ACB KATLANIR CAM SİSTEMLERİ küçük yada büyük müşteri ayrımı yapmadan müşterilerinden aldığı takdir ve teşekkürler`ile BALKON KAPAMA SİSTEMLERİNDE ve diğer faaliyet hizmetlerimizle yanınızda…

Whatsapp açın
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz!
Powered by